31 października 2011

Akcja Ciepły kocyk dla Tymianka

Bardzo prosimy o pomoc.
Chciałam ogłosić akcję "Ciepły kocyk dla Tymianka". Chodzi o zbiórkę kocy dla piesków ze schroniska. Potrzebne są nie tylko koce ale i ręczniki, poduszki, kołderki, poszewki itp.
 chodzi o pomoc  dla Fundacji DOM Tymianka i schroniska w Rachowie, które jest pod "skrzydłami" w/w Fundacji.
Każdy z nas posiada w domu jakiś niepotrzebny koc, ręcznik, poduszkę itp.,rzeczy te zamiast wyrzucać do śmietnika mogą być bardzo potrzebne innym. Czasem nawet odwiedzając "ciucholandy" możemy natknąć się na koce, ręczniki itp., za przysłowiowe grosze, może warto byłoby kupić i pomyśleć o psiaku, który dzięki naszej pomocy, będzie miał cieplutko w te zimowe dni.

I jeszcze jeden pomysł : kubraczki dla psów schroniskowych. Biedne psy na łańcuchach albo nawet w kojcach mają marne budy, więc te z krótką gładką sierścią marzną.
Jest mnóstwo blogów robótkowych, Pań które szyją różne śliczności, może znalazłoby się kilka chętnych Pań do uszycia takich kubraczków? Kubraczki powinny być z materiału nieprzemakalnego np. ortalion itp.
Potrzebne są stare kurtki mogą być w różnych rozmiarach, także dziecięce dla mniejszych psów.

Prośba do wszystkich osób dobrego serca o przyłączenie się do akcji i zamieszczenie krótkiej informacji na swoich blogach. Możemy poprosić o przyłączenie sie do akcji naszych przyjaciół, znajomych, sąsiadów, rodzinę i wspólnie wysłać paczkę do schroniska. Myślę, że uda nam się pomóc chociaż części tych biednych psiaków. Serdecznie  zapraszamy. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Adres fundacji do wysyłki:
Fundacja "Dom Tymianka"
Kołaki - Kwasy 8
06-406 Opinogóra Górna

W przypadku chęci wsparcia finansowego podaję jeszcze nr konta
bank BZ WBK
52 1090 1694 0000 0001 1684 9209

http://opsachnajpiekniej.blogspot.com/
http://pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jesli zostawisz tu ślad po sobie :)